Zapraszamy do zapoznania się z wersją beta nowej strony internetowej Radwag »
RADWAG BloggerRADWAG FacebookRADWAG RSSSubskrybuj mój kanał w YouTube
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Firma

RADWAG Wagi Elektroniczne jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu nowoczesnych wag elektronicznych i akcesoriów dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie.
Założona w 1984 roku firma jest obecnie liderem na polskim rynku i należy do ścisłej czołówki producentów światowych. Posiada oddziały w 9 miastach w Polsce, 7 oddziałów zagranicznych oraz ponad 100 dystrybutorów na całym świecie. Liczne certyfikaty i nagrody przyznane produktom Radwag potwierdzają ich wysoką jakość, niezawodność i precyzję oraz zgodność z normami obowiązującymi w poszczególnych krajach. Więcej »

Produkty

Radwag oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.

Produkty Radwag znajdują zastosowanie w branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej oraz w licznych laboratoriach badawczych, instytutach ochrony zdrowia i środowiska. Zaawansowane wagi automatyczne w pełni integrują się z liniami produkcyjnymi w fabrykach, a nowoczesne terminale wagowe spełniają funkcję przemysłowych komputerów. Więcej »

Centrum Metrologii

Powołane w 2012 roku Centrum Metrologii łączy w swych strukturach działalność laboratoryjną, szkoleniową oraz wydawniczą. W jego skład wchodzą:

Laboratorium Pomiarowe
akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji (nr akredytacji AP 069) oferuje usługi wzorcowania wag elektronicznych, wzorców masy, odważników i obciążników oraz automatycznych pipet tłokowych.

Centrum Szkoleniowe oferuje szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu metrologii ogólnej, praktycznej i urządzeń ważących, eksploatacji wag elektronicznych, nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym oraz systemów zarządzania w laboratoriach. Więcej »

Praca w RADWAG
Aktualności
Publikacje
Nowości
Oferty specjalne
Targi
© 2005-2013 RADWAG Wagi Elektroniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie prawa autorskie do materiałów umieszczonych w serwisie należą do RADWAG Wagi Elektroniczne i nie mogą być
kopiowane, przetwarzane ani wykorzystywane w celach komercyjnych bez wiedzy i zgody RADWAG Wagi Elektroniczne.
Google+